Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ pure sine wave ups ] bij elkaar passen 239 producten.
1.5KVA het standaard Zuivere van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf Certificaat van Ce Rohs ISO
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
ABS/Metaal1kva~5kva de Zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf voor POS Machine
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
ABS/Metaal de Zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf met Overvoltagebescherming
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Torentype de Zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf met ABS/Metaalmateriaal
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Van de golfups van de machts Reserve zuiver sinus Torentype met ABS/Metal-materiaal voor POS machine
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
van de de Sinusgolf van 300W 5KW MPPT Zuivere het Zonnestelselups Omschakelaars
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
van de de Sinusgolf van 110vac 220vac de Zuivere Lijn Interactief UPS voor Computernoodvoeding
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Bescherming: | Overspanning |
| Uitgangsspanning:: | 110V/220V |
van de de Sinusgolf van 110vac 220vac de Zuivere van de Lijn Interactieve UPS 1% Vervangstukken van PCB voor Computer
| Bescherming: | Overvoltage |
|---|---|
| Outputvoltage:: | 110V/220V |
| Toepassing:: | Computer/financieel Veiligheid/Controle/Alarm, verkeer, overheid |
Van de de Sinusgolf van Technologie van lijn de Interactieve G Zuivere Voeding 1KVA 5KVA van UPS
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
|---|---|
| Merknaam | G-tech UPS |

