Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ short circuit online ups ] bij elkaar passen 81 producten.
220V Online UPS-Kortsluiting met lage frekwentie over Temperatuurbescherming
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Vertoning: | LCD |
20kVA-200kVA Modulaire online UPS Power Sustaining met RS232/RS485/SNMP communicatie-interface
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
|---|---|
| Frequency: | 50/60Hz |
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
Hoogfrequente online UPS met LCD-scherm en 1,0 uitgangsvermogensfactor
| Efficiency: | ≥95.5% |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
| De factor van de outputmacht: | 1.0 |
Online UPS met lage frequentie met lcd-scherm Overbelasting / kortsluiting / te hoge temperatuurbeveiliging en hoog rendement 1
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Efficiency: | 1 |
Laagfrequente online UPS met bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/overtemperatuur RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Vertoning: | LCD |
Machtsbescherming Modulair Online UPS met Communicatie van SNMP van RS232 RS485 Interface
| Communicatie Interface: | RS232/RS485/SNMP |
|---|---|
| Capaciteit: | 20kVA-200kVA |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
Zuivere Sinusgolf Online UPS Met lage frekwentie met SNMP van RS232 USB
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Vertoning: | LCD |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
Modulaire online UPS Tot 8 eenheden Beveiliging tegen overbelasting/kortsluiting/oververhitting
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Lage frequentie 220V LCD Online UPS Zuivere sinusgolf
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
1-10kva High Frequency Online Ups Efficiënte energiebescherming
| Overdrachttijd: | 0ms |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1-10KVA |
| Efficiëntie: | 95% |

