Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ short circuit online ups ] bij elkaar passen 81 producten.
Hoogfrequente online UPS 1.0 Uitgangsvermogensfactorbeveiliging Overbelasting/kortsluiting/te hoge temperatuur/lage batterijspanning
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
| Vertoning: | LCD |
220 V zuivere sinus lage frequentie online UPS met RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0,9 |
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
220 V laagfrequente online UPS met overbelasting en kortsluitingsbescherming
| Outputgolfvorm: | Pure sinusgolf |
|---|---|
| Afbeelding: | LCD |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
Lage Frequentie 220V Input Online UPS 3 fasen
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
220v lcd-scherm laagfrequente online ups met zuivere sinusgolf-uitgang
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220 V |
| Efficiëntie: | 0.9 |
Eenfase 1kva 10Kva Hoge Frequentie Online UPS Power Guard UPS
| Naam van het product: | Enige Fase online UPS, 1kva aan de Online Hoge Frequentie UPS, huis UPS van 10Kva online |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Hoge frequentie 0ms overdrachtstijd LCD-scherm Online UPS
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| De factor van de outputmacht: | 1.0 |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
LCD-scherm Hoge frequentie online UPS Beveiligd vermogen 1kVA-10kVA met uitgangsvermogensfactor 1.0
| Efficiency: | ≥95.5% |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
| De factor van de outputmacht: | 1.0 |
≥ 95,5% Efficiëntie Lcd-display Hoogfrequentie Online-Ups 6kva / 10kva
| capaciteit van de batterij: | 10-100AH |
|---|---|
| Batterijspanning: | 48V/96V/192V/384V |
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |
De Hoge Frequentie Online UPS Voeding van RS232 IGBT 10Kva
| Productnaam: | IGBT online UPS, 1kva aan de Online Hoge Frequentie UPS, hoge macht UPS, Machtsfactor 1,0 van 10Kva |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |

