Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ telecom lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 24 producten.
draagbaar de Machtspak van 300Ah Lifepo4, Lithiumbatterijcellen voor Elektrisch voertuig
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
Maximaal ontladingsstroom 50A-300A LFP-batterij op maat voor uw zonne-oplossing
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
De Batterij van het het Ijzerfosfaat van het Alumium100ah 48V Lifepo4 Lithium
| Toepassing: | Zonneomschakelaar, telecommunicatie, zonne-energie, filemacht |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | CHINA |

