Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ telecom lifepo4 battery pack ] bij elkaar passen 24 producten.
3.2v 32650 48 het Pak 12V 24V van de Voltlifepo4 Batterij voor Elektrische Fiets
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | de batterijcel van 3.2v 32650 lifepo4 voor de Elektrische Fiets van 12V 24V 48V Zonne, UPS |
De cilindrische LiFePO4-Batterij van het de Fietslithium van het Batterijpak 3.2V 6000mah E
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Cilindrische lithiumbatterij met de capaciteit van 3.2V 6000mah voor Elektrische Fiets |
Duurzaam 48v Lifepo4 batterijpakket betrouwbaar lichtgewicht 100Ah
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximale ontladingsstroom: | 100A |
| Cyclusduur: | 5000 keer |
Long Life 51.2V 200Ah Lithium Battery For Energy Storage, solar and telecom
| Kleur: | Optioneel |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de batterijpak van 51.2V lifepo4 |
de Batterijpak van 12V 20Ah Lifepo4, Draagbare het Lithiumbatterijcellen van het Machtspak voor Elektrisch voertuig
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Batterijtype: | lifepobatterij |
De Batterijpak van Alumiumshell 3.2v 50ah LiFePO4
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Productnaam: | LiFePO4 de filelifepo4 Batterij van de batterij3.2v 50ah Li-ionenbatterij |
Li-Ionenlifepo4 de Batterijpak van 3.2V160AH voor EV/Telecommunicatie/Zonne-energie
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2years |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
van het de Batterijpak van 12V 50Ah LiFePO4 Tijd van het de Cyclusleven de Goede voor Zonne-energie/Motorfiets
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
3.2V 18650 het Navulbare Lifepo4-Pak 3300mah van de Lithiumbatterij
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | 3.2V 18650 het Navulbare pak van Li-Ion Cells lifepo4 |
Aanpasbare LiFePO4-batterij voor verschillende toepassingen
| Type: | LiFePo4-batterij |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Grootte: | 229mm*138mm*208mm |

