Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 12v sla battery ] bij elkaar passen 19 producten.
2.05kg weight 12v sla battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,05 Kg |
agm de accu 12v 7ah voor UPS, Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem van de slabatterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
2.05kg weight 12v sla rechargeable battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
AGM VRLA regelde Hoge de Cyclusleven van de Lood het Zure Batterij uiterst voor UPS-Systemen
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM-Batterijtype van Batterij Algemeen SLA voor Zonnemachtssystemen, UPS-systemen, Telecommunicatie- |
| Onderhoudstype: | gratis |
SLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen, zonne-energie
| Voltage: | 12V, 6V, 2V |
|---|---|
| Productnaam: | SLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batterij |
| Garantie: | 1 jaar |
Deep Cycle 12V 200Ah Lithiumbattery voor caravan / camping en energie back-up
| chemische samenstelling: | Het Fosfaat van het lithiumijzer (LiFePo4) |
|---|---|
| Maximale laadspanning: | 14.6V |
| Maximale laadstroom: | 200A |
Het dubbele Verzegelen VRLA regelde Hoge Machtsups van de Lood de Zure Batterij Systemen van de uiterst
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM VRLA regelde Hoge Machtsups van de Lood de Zure Batterij Systemen van de uiterst |
| Garantie: | 1 jaar |
Gekleefde Vlakke het Lood Zure Batterij van de Type Hoge Capaciteit, Diepe de Cyclusbatterij van AGM VRLA
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM VRLA regelde Hoge Capaciteitslood van de Lood de Zure Batterij Zure Batterij van het de uiterst |
| Garantie: | 1 jaar |
Het compacte Ontwerp VRLA regelde Diepe de Cyclus van de Lood het Zure Batterij Eind Verzegelen
| spanning: | 2V, 6V, 12V |
|---|---|
| Naam van het product: | AGM VRLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batt |
| Garantie: | 1 jaar |
Deep Cycle 12V 6Ah Lithiumbattery voor UPS Power Backup en Solar
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |

