Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 12v sla battery ] bij elkaar passen 19 producten.
12V 50Ah LiFePO4 batterijpakket voor zonne- en energieback-up
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Diepe cyclus 12V 150Ah Lithiumbatterij voor UPS en zonne-energie
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Diepe cyclus 12V 100Ah Lithiumbatterie voor zonne- en UPS UN38.3
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Levering vermogen: | 300 PCs per dag |
F1 verzegelde de Eind 12 Volt Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Productnaam: | 12 volt verzegelde lood zure batterij, de Zure Batterij van het Hoge Capaciteitslood voor UPS-System |
| Garantie: | 1 jaar |
VRLA luchtte Lood Zure Batterij 330*172*214mm voor Industrieel Huishoudengebruik
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
|---|---|
| Afmetingen: | L*W*H=330*172*214mm |
| Gewicht: | 31kg |
Navulbare VRLA regelde Lood Zure Batterij, de Zure Batterij van het Hoge Capaciteitslood
| Voltage: | 2V, 6V. 12V |
|---|---|
| Productnaam: | De navulbare klep regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de lood |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Straatlantaarn, Telecommunicatie, enz. |
UPS-verzegelde de Systemen Zonne-energie Batterij van de Lood de Zure Diepe Cyclus met 1 Jaargarantie
| spanning: | 12v, 2v, 6V |
|---|---|
| Naam van het product: | VRLA regelde Diepe het Lood Zure Batterij van de de Cyclus Hoge Capaciteit van de Lood Zure Batterij |
| Garantie: | 1 jaar |
Deep Cycle 12V 100Ah Lithiumbattery voor UPS-stroom back-up en energieopslag
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union, L/C |
Lithiumbatterij met een grote capaciteit van 12 V 300 Ah voor zonne-energie en back-up
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 5 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |

