Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 12v valve regulated lead acid battery ] bij elkaar passen 44 producten.
Recombinant geventileerde loodzuuraccu 300A Max ontlaadstroom
| Eindtype: | Ingepast |
|---|---|
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
| Afmetingen: | L*W*H=330*172*214mm |
VRLA luchtte Lood Zure Batterij 330*172*214mm voor Industrieel Huishoudengebruik
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
|---|---|
| Afmetingen: | L*W*H=330*172*214mm |
| Gewicht: | 31kg |
Garantie de onderhoud-Vrije Lead-Acid Batterij die van 2 jaar temperatuur-15℃~50℃ in werking stellen
| Zelflossingstarief: | ≤3%/month |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Werkende Temperatuur: | -15℃~50℃ |
het Lood Zure Batterij van 12v100AH VRLA voor het Systeem van de huis zonne-energie
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 20~30 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Het GELbatterij van AGM van het aandeel12v200ah Onderhoud Vrije
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| spanning: | 12V |
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid batteries 12v 9ah for Telecom,solar system,alarm system
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Capaciteit: | 9A |
| Voltage: | 12V |
Diepe het GELbatterij van het Cycluszonnepaneel, 65-200Ah-Machtsaccu voor Zonnestelsel
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |
|---|---|
| Onderhoudstype: | vrij |
| Kleur: | Zwarte of douane |
de klep regelde verzegelde lood zure batterij 12v 7ah voor Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
2.55kg weight 12v 9ah valve regulated sealed lead acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
ABS 12v 7ah Klep regelde Verzegelde Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |

