Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 30w mini dc ups ] bij elkaar passen 29 producten.
ECO-Reeks Minigelijkstroom UPS 100-240Vac met inbegrepen de Beschermingslifepo4 batterij van het Overbelastingsovervoltage
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 20~30 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
2-3 uur opladen Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power-apparatuur voor monitor en wifi
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Outputmacht: | 12W-60W |
12W-60W Mini DC UPS Bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/te hoge temperatuur/omgekeerde polariteit
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Batterijtype: | lithium |
0 ℃ ~ + 40 ℃ Werktemperatuur Mini DC UPS 12W-60W uitgangsvermogen voor monitor en WiFi
| Outputmacht: | 12W-60W |
|---|---|
| Batterijtype: | lithium |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
Hoge Verenigbaarheid Minigelijkstroom UPS, gelijkstroom-de Batterij van het de Hoge Capaciteitslithium van Machtsups
| Kleur: | Op maat |
|---|---|
| Materiaal: | Plastiek/metaal |
| Gebied van toepassing: | Monitor, router, modem, tijdregistreertoestel, zonnepaneel enz. |
Li - Ion Battery 12v 30W 6600mAh Draagbare gelijkstroom UPS
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
Economisch Minigelijkstroom de Noodvoedingapparaat van 5Ah 100Ah
| Het werk temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Het laden voltage: | 100v-240v |
Multioutput Minigelijkstroom UPS Batterij 5V 9V 12V Draagbaar Online UPS voor Ip Camera en Modem
| Type: | Online |
|---|---|
| Fase: | Enkele fase |
| Spanningsbereik: | 100-240Vac |
ECO-Reeks Minigelijkstroom UPS 100-240Vac met de Bescherming van het Overbelastingsovervoltage
| Materiaal: | Plastiek/metaal |
|---|---|
| Kleur: | Op maat |
| Ingangsspanning: | 100-240 V WISSELSTROOM |
Mini het Lithiumli van Technologie UPS 15W 30W 60W van gelijkstroom G - ionenbatterij voor kabeltelevisie-Router VOIP POE
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |

