Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ 600w line interactive ups ] bij elkaar passen 35 producten.
2kva de Kortsluitingbescherming van lijn Interactieve UPS 500VA 650VA 850VA 1000VA voor PC
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
van de de Sinusgolf van 110vac 220vac de Zuivere Lijn Interactief UPS voor Computernoodvoeding
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Bescherming: | Overspanning |
| Uitgangsspanning:: | 110V/220V |
van de de Sinusgolf van 110vac 220vac de Zuivere van de Lijn Interactieve UPS 1% Vervangstukken van PCB voor Computer
| Bescherming: | Overvoltage |
|---|---|
| Outputvoltage:: | 110V/220V |
| Toepassing:: | Computer/financieel Veiligheid/Controle/Alarm, verkeer, overheid |
PWM-Output Zuivere de Input van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf Brede Voltagewaaier voor Computer
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD |
High Performance Line Interactieve Sinus Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Waterdicht: | GSM |
van de de Sinusgolf van 110vac 220v de Zuivere Lijn Interactief UPS 300W voor Computer
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Bescherming: | Overvoltage |
| Outputvoltage:: | 110V/220V |
De interactieve Batterij UPS van 390W 650VA PWM LiFePo4 voor PC
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
Van de de Overbelastingskortsluiting van het lijn de Interactieve Gelijkstroom UPS Systeem Bescherming 300VA 650VA 800VA
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
De Batterij UPS van het enige Faselifepo4 600VA 800VA Lithium
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Lijn Interactief UPS |
| Fase: | enige fase |
Enige Fase500va 300W UPS Reservevoeding voor Huis
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |

