Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ computer pure sine wave ups ] bij elkaar passen 108 producten.
van de de Sinusgolf van 110vac 220vac de Zuivere van de Lijn Interactieve UPS 1% Vervangstukken van PCB voor Computer
| Bescherming: | Overvoltage |
|---|---|
| Outputvoltage:: | 110V/220V |
| Toepassing:: | Computer/financieel Veiligheid/Controle/Alarm, verkeer, overheid |
Van de de Hoge Frequentieups Zuivere Sinus van RS485 10KVA de Golfparallel
| Machtsfactor: | Hoge Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
PWM-Output Zuivere de Input van de Lijn Interactieve UPS van de Sinusgolf Brede Voltagewaaier voor Computer
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD |
De zuivere Vertoning van de Hoge Frequentie Online UPS LCD van de Sinusgolf 6KVA 10KVA
| Machtsfactor: | Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactieve Up voor PC / ATM / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
van de de Hoge Frequentie Zuivere Sinus van 3000W 5000W de Golf Zonneomschakelaar met MPPT
| De toepassingen van de van-netcontrole: | Filemacht, photovoltaic/verdeelde voeding/machtssysteem gespleten controle |
|---|---|
| Vertoning: | LCD |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
220v lcd-scherm laagfrequente online ups met zuivere sinusgolf-uitgang
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220 V |
| Efficiëntie: | 0.9 |
High Performance Line Interactieve Sinus Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Waterdicht: | GSM |
Torentype de Zuivere Hoge Frequentie Online UPS van de Sinusgolf
| Zet Manier op: | Torentype |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Fase: | één fase en in drie stadia |
2KVA de zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |

