Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ computer pure sine wave ups ] bij elkaar passen 108 producten.
De zuivere van de Hoge Frequentie Online UPS van de Sinusgolf Enige Fase voor Computer
| Machtsfactor: | Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Vermogenfactor 0,8 Lijn Interactieve Pure Sinus Wave UPS 1KVA~5KVA Torentyp
| Bescherming: | Overvoltage |
|---|---|
| Toepassing: | Computer |
| Golfvorm: | Pure sinusgolf |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Batterijcapaciteit 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
Van de de Reeks de Ware Sinus van SL Golf UPS, Zuivere Sinusgolf UPS voor POS Machine/Computer
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Van de golfups van de machts Reserve zuiver sinus Torentype met ABS/Metal-materiaal voor POS machine
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
Van de de Sinusgolf van Technologie van lijn de Interactieve G Zuivere Voeding 1KVA 5KVA van UPS
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
|---|---|
| Merknaam | G-tech UPS |
Van de de Sinusgolf van USB RS232 RJ45 de Zuivere Voeding 1000VA 1500VA 2000VA 3000VA \
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
| Frequentie: | 50/60hz |
3KVA het standaard Zuivere van de Lijn Interactieve UPS SL van de Sinusgolf Type van de Reekstoren
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
van de de Sinusgolf van 110vac 220vac de Zuivere Lijn Interactief UPS voor Computernoodvoeding
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Bescherming: | Overspanning |
| Uitgangsspanning:: | 110V/220V |
Cpu controleerde Bescherming van de de Golfkortsluiting van de Hoge Frequentie de Online UPS Zuivere Sinus
| Bescherming: | Overvoltage |
|---|---|
| Outputvoltage:: | 110V/220V |
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |

