Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ dc power ups ] bij elkaar passen 291 producten.
Lithiumbatterie Eco Mini Ononderbroken stroomvoorziening Voor 40°C-omgevingen
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 12W-60W |
| Naam van het product: | DC-UPS |
Stabiele prestaties Eco Mini Dc Ups 12v voor loodzuurbatterij
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Productnaam: | DC-UPS |
| Type batterij: | lead-acid batterij |
30W ECO Mini DC UPS Ononderbroken stroomvoorziening Overbelasting/kortsluiting/Overtemperatuur/Terugkeerpolariteitsbescherming 0C- 40C
| Uitgangsvermogen: | 30 W |
|---|---|
| Werktemperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
Compacte Industriële UPS-voeding met Modulair Ontwerp en Schaalbare Capaciteit, Geschikt voor Zware Industriële Omgevingen
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
12W-60W Economische Mini Utninterruptible Power Apparatuur Lithium Batterij DC UPS
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Outputmacht: | 12W-60W |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
ECO Mini Uninterruptible Power Unit DC UPS met lithiumbatterij
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Batterijtype: | lithium |
18W draagbare Minigelijkstroom UPS met het Lithiumbatterij van 8000mah LifeP04
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40dB |
2-3 uur opladen Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power-apparatuur voor monitor en wifi
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Outputmacht: | 12W-60W |
Mini DC UPS met lithiumbatterie voor router 18W 30W
| Overdrachtstijd: | Mej. 0 |
|---|---|
| Bescherming: | Overspanning, overbelasting. |
| Garantie: | 1 jaar |
Mini DC UPS met lithiumbatterie voor router 18W 30W
| Overdrachtstijd: | 0 ms |
|---|---|
| Bescherming: | Overspanning, overbelasting. |
| Garantie: | 1 jaar |

