Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ dc power ups ] bij elkaar passen 291 producten.
Mini het Lithiumli van Technologie UPS 15W 30W 60W van gelijkstroom G - ionenbatterij voor kabeltelevisie-Router VOIP POE
| Breed inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB (1m) |
Lange Mini DC UPS Economische 5Ah-100Ah Batterij 0℃~+40℃ Werktemperatuur
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging period: | 2~3Hours |
Lange Mini DC UPS 100V-240V Overbelasting/Kortsluiting/Te hoge Temperatuur/Omgekeerde Polariteit Economische Uninterruptible
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging period: | 2~3Hours |
ECO Mini Uninterruptible Power Supply 2~3Uur Opladen 5Ah-100Ah Overbelasting/Kortsluiting/Te hoge temperatuur/Omgekeerde polariteit
| Charging Voltage: | 100V-240V |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
Multioutput Minigelijkstroom UPS Batterij 5V 9V 12V Draagbaar Online UPS voor Ip Camera en Modem
| Type: | Online |
|---|---|
| Fase: | Enkele fase |
| Spanningsbereik: | 100-240Vac |
ECO Mini Uninterruptible Power Unit 100V-240V 2-3 uur opladen
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Het draagbare Pak 19.2V 27Ah 162000mAh van de Krachtcentralelifepo4 Batterij
| Toepassing: | Laptops, minikoelkasten, hommels, telefoneert het laden, ventilator, energieopslag, zonne-energie, e |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Draagbare het pakleveranciers van de Krachtcentralelifepo4 batterij |
Lang Mini Economisch Uninterruptible de Machtsmateriaal van gelijkstroom UPS 100V-240V
| Het laden voltage: | 100v-240v |
|---|---|
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
Minigelijkstroom UPS met 100V-240V-het Laden de Overbelasting/de Kortsluiting van de Voltagebescherming/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit Lange Lif
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
Lange Cyclus Minigelijkstroom UPS Noodvoeding met LiFePO4-Batterij
| Inputvoltage: | 100-240Vac/50Hz ~60Hz |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | Minder dan 40dB |

