Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lcd display sine wave inverter ] bij elkaar passen 130 producten.
Zuivere Torentype van de Sinusgolf 10KVA Online UPS Macht In drie stadia
| Machtsfactor: | Hoge Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
LCD LEIDENE Lijn Interactief UPS 1000va 2 de Overdrachttijd 93% AC Effciency van ~ 6ms
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
|---|---|
| Bescherming: | Kortsluiting, batterijoverbelasting, overdischarge, overbelasting |
| Overdrachttijd: | 2 6 (typisch) Mej. ~, Mej. 10 (max.) |
LCD-scherm Hoge frequentie online UPS Beveiligd vermogen 1kVA-10kVA met uitgangsvermogensfactor 1.0
| Efficiency: | ≥95.5% |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
| De factor van de outputmacht: | 1.0 |
Systeem van de hoge Frequentie1kva 10kVA het Reservemacht met LCD Vertoning
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Overdrachttijd: | 0ms |
| Vertoning: | LCD |
Van de de Sinusgolf van Technologie van lijn de Interactieve G Zuivere Voeding 1KVA 5KVA van UPS
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
|---|---|
| Merknaam | G-tech UPS |
Van de de Automacht van P.IV 500W van het huiszonnestelsel de Omschakelaar 50-60Hz
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
van de de Sinusgolf MPPT van 500W 6KW de Zuivere van de de Ladersmacht Omschakelaar
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
3KVA standaard Ware Sinusups Stilte die met ABS/Metaalmateriaal lopen
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
Torentype de Reeks1500va 1050W Lijn interactief UPS van SL
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
de Online Interactieve UPS Voeding 45-65Hz van 1.5KVA 24VDC voor Computernetwerk
| Plaats van herkomst: | Guangdong China |
|---|---|
| Bescherming: | Kortsluiting, batterijoverbelasting, overdischarge, overbelasting |
| Gewicht: | 4.8-17.3kg |

