Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lcd display sine wave inverter ] bij elkaar passen 130 producten.
LCD de Golfomschakelaar AC 220V van de Vertonings3000w UPS Gewijzigde Sinus
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
P.IV-Reekslcd Vertoning 300 - de 3000W Gewijzigde Omschakelaar van de Sinusgolf
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
P.IV-de Golfomschakelaar van de Reeks300w 3000W AC Gewijzigde Sinus
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
Van de de Sinusgolf van P.IV Reeks Gewijzigde de Omschakelaarslcd Vertoning AC UPS/Omschakelaarsschakelaar
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
MPPT-de Golfomschakelaar van de Laders5kw Zuivere Sinus voor Zonnehuisgebruik
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| output: | 220V/230V/240VAC |
| Kleur: | Aangepast |
Van de de Sinusgolf van UPS 5KW 6KW Zuiver de Omschakelaarspwm MPPT Zonnecontrolemechanisme
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Output: | 220V/230V/240VAC |
| Kleur: | Aangepast |
De Golfomschakelaar van de lijn Interactieve 600VA 5KVA Uninterruptible UPS Sinus
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Rek of Toren |
| Fase: | enige fase |
2000W de zuivere LCD van de de Omschakelaars Zonnefunctie van de Sinusgolf Frequentie van de Vertonings45-65hz Input
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| tonen: | LCD |
| Efficiëntie: | >=96% (AC Wijze) |
Transfertijd ≤ 10 ms Pure sinusgolfinverter met overtemperatuurbescherming
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 7Ah/9Ah/12Ah/14Ah/18Ah/24Ah/36Ah/48Ah |
| Overdrachttijd: | ≤10ms |
P.IV-Reekslcd de Golfomschakelaar van de Vertonings1000w Gewijzigde Sinus
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |

