Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lcd display sine wave inverter ] bij elkaar passen 130 producten.
Gewijzigde de Machtsomschakelaar van P.IV 3000W van de Sinusgolf
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
van de de Sinusgolf van 300W 5KW MPPT Zuivere het Zonnestelselups Omschakelaars
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| output: | AC 220V |
De aangepaste Gewijzigde van de de Autoomschakelaar van de Sinusgolf Reeks van P.IV Facultatieve LCD/LEIDENE Indicatoren
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
AC 220V wijzigde van de de Autoomschakelaar van de Sinusgolf de Reekslcd van P.IV LEIDENE Indicatorenenergie - besparing
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
Intelligente van de de Machtsomschakelaar 1500W-3000W van de Sinusgolf de Overbelasting/de Kortsluitingbescherming
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
De gewijzigde van de de Automacht van de Sinusgolf van de Omschakelaarsp.iv Omzetting van het de Reekshoge rendement
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
Gewijzigde van de de Machtsomschakelaar van de Sinusgolf Intelligente het Metaal/ABS Materiële 2 Jaar Garantie
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
1KVA UPS-Golf van de Omschakelaars de Zuivere Sinus, Lijn Interactief Type van de Machtsgolf UPS
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overspanning |
2KVA de zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
1KVA de zuivere Lijn Interactief UPS van de Sinusgolf
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer, Laptop… |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |

