Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lcd display sine wave inverter ] bij elkaar passen 130 producten.
Het rek zet de Online UPS Voeding van de Sinusgolf 3KVA 3KW op
| Productnaam: | Hoge Machtsfactor 1,0 reeks 1Kva van Hoge Frequentie de Online UPS PT aan 10Kva |
|---|---|
| Zet Manier op: | Rektype |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
3KVA het standaard Zuivere van de Lijn Interactieve UPS SL van de Sinusgolf Type van de Reekstoren
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
De gewijzigde Omschakelaar van Technologie UPS van G van de Sinusgolf voor de Vertoning van Auto LCD/LED
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Uitgang:: | AC 220V |
| Weergave: | LCD/LED facultatief |
Online dubbel-omzettings enige fase UPS 1-10kva PF 1,0
| Communicatie Interface: | RS232/RS485/SNMP/USB/GPRS/Dry Contact |
|---|---|
| Vertoning: | LCD Vertoning |
| Efficiency: | ≥95.5% |
De zuivere van de Hoge Frequentie Online UPS van de Sinusgolf Enige Fase voor Computer
| Machtsfactor: | Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Vermogenfactor 0,8 Lijn Interactieve Pure Sinus Wave UPS 1KVA~5KVA Torentyp
| Bescherming: | Overvoltage |
|---|---|
| Toepassing: | Computer |
| Golfvorm: | Pure sinusgolf |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Batterijcapaciteit 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
De Golf10kva Hoge Frequentie Online UPS van de enige Fasesinus
| Productnaam: | Machtsfactor 1,0 reeks 1Kva van Hoge Frequentie de Online UPS PT aan 10Kva |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Sinusgolf 10KVA Drie Fasen Ingevoerde Online Hoge Frequentie UPS
| Machtsfactor: | Hoge Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Van de de Hoge Frequentieups Zuivere Sinus van RS485 10KVA de Golfparallel
| Machtsfactor: | Hoge Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |

