Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lcd display uninterruptible power supply ] bij elkaar passen 101 producten.
LCD Hoge Prestaties van Vertonings de Modulaire Online UPS voor Bureaucomputer
| Naam van het product: | Modulaire online Hoge Frequentie Online UPS, Modulair type UPS, ononderbroken voeding UPS |
|---|---|
| Fase: | in drie stadia in geleidelijke afschaffing drie |
| Type: | On-line |
Uninterruptible de machtssystemen van de enige Fase 1-10Kva Online Hoge Frequentie UPS
| Productnaam: | Uninterruptible de machtssystemen van de enige Fase 1-10Kva Online Hoge Frequentie UPS |
|---|---|
| Kleur: | Facultatief |
| Zet Manier op: | Torentype |
Ware Dubbele Omzettings Hoge Frequentie Online UPS met LEIDENE/LCD Vertoning
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| kleur: | Black |
| Zet manier op: | Torentype |
G de Online van de de Enige Fase Dubbele Omzetting van Technologie UPS Ononderbroken Voeding
| Zet Manier op: | Rang |
|---|---|
| Materiaal: | ABS/Metal |
| Kleur: | zwart |
10Kva het online Systeem van de Hoge Frequentieups Uninterruptible Macht
| Productnaam: | Online systeem van de de Hoge Frequentieups uninterruptible macht van enige Fase het online UPS 10Kv |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Zet Manier op: | Torentype |
Online dubbel-omzettings enige fase UPS 1-10kva PF 1,0
| Communicatie Interface: | RS232/RS485/SNMP/USB/GPRS/Dry Contact |
|---|---|
| Vertoning: | LCD Vertoning |
| Efficiency: | ≥95.5% |
Van de Vertonings de Online UPS van Ce ROHS LCD Output Met lage frekwentie van de de Sinusgolf Zuivere
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
220v lcd-scherm laagfrequente online ups met zuivere sinusgolf-uitgang
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220 V |
| Efficiëntie: | 0.9 |
Uninterruptible de Hoge Frequentie Online UPS Voeding van 3KVA 10KVA
| Machtsfactor: | Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
≥ 95,5% Efficiëntie Lcd-display Hoogfrequentie Online-Ups 6kva / 10kva
| capaciteit van de batterij: | 10-100AH |
|---|---|
| Batterijspanning: | 48V/96V/192V/384V |
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/GPRS/WIFI |

