Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lcd display uninterruptible power supply ] bij elkaar passen 101 producten.
Lijn-interactief UPS 400-2000va (Plastiek) (Geestelijke) 3000va voor de steun van de bureaumacht
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 20~30 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Vermogenfactor 0,8 Lijn Interactieve Pure Sinus Wave UPS 1KVA~5KVA Torentyp
| Bescherming: | Overvoltage |
|---|---|
| Toepassing: | Computer |
| Golfvorm: | Pure sinusgolf |
220V Online UPS-Kortsluiting met lage frekwentie over Temperatuurbescherming
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Vertoning: | LCD |
Laagfrequente online UPS met bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/overtemperatuur RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Vertoning: | LCD |
Zuivere Sinusgolf UPS Met lage frekwentie met de Bescherming \ \ van de Overbelastingskortsluiting
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
220 V zuivere sinus lage frequentie online UPS met RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0,9 |
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Lage Frequentie 220V Input Online UPS 3 fasen
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
Van de de Hoge Frequentieups Zuivere Sinus van RS485 10KVA de Golfparallel
| Machtsfactor: | Hoge Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Rack Mount Type High Frequency Ups 1kva 2kva 3kva Voor IT Netwerkapparatuur
| Capaciteit: | 10 KVA-200 KVA |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Afbeelding: | LCD |

