Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lcd display uninterruptible power supply ] bij elkaar passen 101 producten.
Gp33 3 fase lage frequentie ups industriële 10-200kva met Rs232 communicatie interface
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Afbeelding: | LCD |
| Communicatie-interface: | RS232/USB/SNMP |
De Golf10kva Hoge Frequentie Online UPS van de enige Fasesinus
| Productnaam: | Machtsfactor 1,0 reeks 1Kva van Hoge Frequentie de Online UPS PT aan 10Kva |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
16S17P batterijverbinding 48V LiFePO4 batterijpakket voor een langdurige levensduur van de batterij
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
Modulair Systeem 3 Fase 20kva van UPS van het 19 Duimrek aan de Hoge Frequentie van 150kva
| Toepassing: | Financiën, telecommunicatie, onderwijs, de ziekenhuizen, transportation&other netwerkapparaten, data |
|---|---|
| Eigenschappen: | 19 het“ rek zette modulair UPS op |
| Productnaam: | 3 van het Systeemups van faseups Modulair UPS de Machtssysteem 20KVA-150KVA |
RS232 de Dubbele Omzetting in drie stadia UPS van 300KVA IGBT DSP
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
|---|---|
| Productnaam: | Van UPS 10KVA-300KVA IGBT DSP de Dubbele commerciële UPS systemen in drie stadia van de Omzettingsup |
| Batterijtype: | Verzegeld Vrij Lood Zuur Onderhoud |
Aanraakscherm Online Hoog Frequentie Up drie fase
| Type batterij: | loodzuur- of lithiumbatterijen |
|---|---|
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
| Afbeelding: | LCD / touchscreen |
PTEC Rack Type Online High Frequency UPS 1KVA-10KVA met PF 1.0
| Efficiëntie tot: | 95,5% |
|---|---|
| Fase: | Eenfasige in- en uitgang |
| Communicatie-interface: | RS232, USB, SNMP, droog contact |
De Overdrachttijd van hoge Frequentie Online UPS 20kVA-80kVA 0ms
| De factor van de outputmacht: | 0,9 |
|---|---|
| Outputvoltage: | 220V |
| Productnaam: | Hoge Frequentie Online UPS |
RJ45 Pure Sine Wave Line Interactieve Up voor PC / ATM / Bank Terminal
| Interface: | USB/RS232/RJ45 |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
Het Huis UPS van de enige Fase1kva 10Kva Hoge Frequentie online
| Productnaam: | Enige Fase online UPS, 1kva aan de Online Hoge Frequentie UPS, huis UPS van 10Kva online |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |

