Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ lcd display uninterruptible power supply ] bij elkaar passen 101 producten.
Uninterruptible Hoge Frequentie Online UPS van 3KVA 6KVA 12A
| Machtsfactor: | Hoge Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Hoge Frequentie6kva-10kva LCD/LED Online Batterij Reserve220v
| Machtscapaciteit: | 6kVA-20kVA |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Overdrachttijd: | 0ms |
LCD Vertoning 12V 7Ah 10000W 10Kva Modulair Online UPS
| Productnaam: | Machtsfactor 1,0 reeks 1Kva van Hoge Frequentie de Online UPS PT aan 10Kva |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Zuivere Sinusgolf 3KW 1KVA voor Server Online Hoge Frequentie UPS
| Productnaam: | Hoge Machtsfactor 1,0 reeks 1Kva van Hoge Frequentie de Online UPS PT aan 10Kva |
|---|---|
| Zet Manier op: | Rektype |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
LCD van het LEIDENE de regelgever Vertoningsavr voltage met Verwant Humidity≤95%
| Vertoning: | LCD/LED |
|---|---|
| Macht: | 2KVA-3000KVA |
| Inputvoltage: | 380V-480V |
200Ah Lithium-IJzer-Fosfaatbatterij Huishoudelijke energieopslag 48V
| Uitgangsspanning van het pakket: | 24V/48V/51.2V |
|---|---|
| Afbeelding: | Facultatief ((LED, LCD) |
| Graad: | Een |
De Golfomschakelaar van de lijn Interactieve 600VA 5KVA Uninterruptible UPS Sinus
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Rek of Toren |
| Fase: | enige fase |
Eenfase 1kva 10Kva Hoge Frequentie Online UPS Power Guard UPS
| Naam van het product: | Enige Fase online UPS, 1kva aan de Online Hoge Frequentie UPS, huis UPS van 10Kva online |
|---|---|
| Machtsfactor: | 1.0 |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
1KVA zuivere van de de Voedingoverbelasting 220V 230V 240VA van de Sinusgolf UPS Brede de Inputwaaier
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing:: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
20KVA online UPS-Systeem, de Reservevoeding van UPS met leiden/LCD Vertoning
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| kleur: | Black |
| Zet manier op: | Torentype |

