Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ online ups power supply ] bij elkaar passen 148 producten.
Modulaire Online UPS de Overbelastingskortsluiting van Ce ROHS over Temperatuurbescherming
| Productnaam: | Modulair Online UPS |
|---|---|
| Parallel Vermogen: | tot 8 eenheden |
| Communicatie Interface: | RS232/RS485/SNMP |
De Overdrachttijd van hoge Frequentie Online UPS 20kVA-80kVA 0ms
| De factor van de outputmacht: | 0,9 |
|---|---|
| Outputvoltage: | 220V |
| Productnaam: | Hoge Frequentie Online UPS |
Modulaire Online Ononderbroken de Voeding95% Efficiency van 50/60Hz
| Frequentie: | 50/60hz |
|---|---|
| Capaciteit: | 20kVA-200kVA |
| Productnaam: | Modulair Online UPS |
Van de Vertonings de Online UPS van Ce ROHS LCD Output Met lage frekwentie van de de Sinusgolf Zuivere
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
220V Online UPS-Kortsluiting met lage frekwentie over Temperatuurbescherming
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Vertoning: | LCD |
Zuivere Sinusgolf Online UPS Met lage frekwentie met SNMP van RS232 USB
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Vertoning: | LCD |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
95% efficiëntie Modulaire continue voeding parallel tot 8 units 50/60Hz frequentie
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
20kVA-200kVA modulaire online UPS tot 8 eenheden parallel vermogen
| Capacity: | 20kVA-200kVA |
|---|---|
| Efficiency: | 99.5% |
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature |
Online UPS met lage frequentie met lcd-scherm Overbelasting / kortsluiting / te hoge temperatuurbeveiliging en hoog rendement 1
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Efficiency: | 1 |
Laagfrequente online UPS met bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/overtemperatuur RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Vertoning: | LCD |

