Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ online ups power supply ] bij elkaar passen 148 producten.
10KVA online UPS-Noodvoeding Hoge Frequentie
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
|---|---|
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
| Fase: | Drie Faseninput, Drie 3:3 van de Fasenoutput |
De Omzetting DSP IGBT Online UPS Met lage frekwentie van 20KVA Dounble
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| Productnaam: | Ware dounble-omzettings online die technologie, omzetting door IGBT Online UPS Met lage frekwentie w |
LCD Vertoning 12V 7Ah 10000W 10Kva Modulair Online UPS
| Productnaam: | Machtsfactor 1,0 reeks 1Kva van Hoge Frequentie de Online UPS PT aan 10Kva |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Zuivere Torentype van de Sinusgolf 10KVA Online UPS Macht In drie stadia
| Machtsfactor: | Hoge Machtsfactor 1,0 |
|---|---|
| Golfvorm: | Zuivere sinusgolf |
| Toepassing: | Computer, Telecommunicaties, Voorzien van een netwerk, Veiligheid, Controle |
Laagfrequente 220V LCD online ononderbroken voedingseenheid met hoog rendement
| Efficiency: | 0,9 |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Vertoning: | LCD |
Modulaire online UPS Tot 8 eenheden Beveiliging tegen overbelasting/kortsluiting/oververhitting
| Parallel Capability: | Up To 8 Units |
|---|---|
| Efficiency: | 95% |
| Communication Interface: | RS232/RS485/SNMP |
Zeer efficiënte 95,5% LCD 0ms ononderbroken stroomvoorziening
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Overdrachttijd: | 0ms |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
Lage frequentie 220V LCD Online UPS Zuivere sinusgolf
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
220 V zuivere sinus lage frequentie online UPS met RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 0,9 |
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
220v lcd-scherm laagfrequente online ups met zuivere sinusgolf-uitgang
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220 V |
| Efficiëntie: | 0.9 |

