Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ pure sine wave high frequency online ups ] bij elkaar passen 89 producten.
Van de Vertonings de Online UPS van Ce ROHS LCD Output Met lage frekwentie van de de Sinusgolf Zuivere
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
Lage frequentie 220V LCD Online UPS Zuivere sinusgolf
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Efficiency: | 1 |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
Laagfrequente online UPS met bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/overtemperatuur RS232/USB/SNMP-communicatie-interface
| Efficiency: | 1 |
|---|---|
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
| Vertoning: | LCD |
Laagfrequente zuivere sinusgolf ononderbroken voeding met overbelastingsbeveiliging
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
De zuivere Hoge Frequentie Online UPS van de Sinusgolf 15KVA met 0,9 Machtsfactor
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Zet Manier op: | Torentype |
1U rek Monteerbare Hoge Frequentie Online UPS met Overbelasting en Kortsluitingbescherming
| Zet manier op: | Rang |
|---|---|
| Materiaal: | ABS/METAL |
| kleur: | Black |
Online UPS met lage frequentie met lcd-scherm Overbelasting / kortsluiting / te hoge temperatuurbeveiliging en hoog rendement 1
| Inputvoltage: | 220V |
|---|---|
| Outputgolfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
| Efficiency: | 1 |
Ware Dubbele Omzettings Hoge Frequentie Online UPS met LEIDENE/LCD Vertoning
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| kleur: | Black |
| Zet manier op: | Torentype |
6KVA Toren van hoge Frequentie zet de Online UPS Type met de Brede Waaier van het Inputvoltage op
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Zet Manier op: | Torentype |
Industrieel Online UPS in drie stadia Online UPS Met lage frekwentie, systemen de in drie stadia van IGBT UPS
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| Productnaam: | Industrieel Online UPS in drie stadia Online UPS Met lage frekwentie, systemen de in drie stadia van |

