Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ pure sine wave ups ] bij elkaar passen 239 producten.
Van de de Sinusgolf van P.IV Reeks Gewijzigde de Omschakelaarslcd Vertoning AC UPS/Omschakelaarsschakelaar
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Outputvoltage: | AC 220V |
| De Vorm van de outputgolf: | Gewijzigde Sinusgolf |
Metaalabs AC 220V de Zuivere Voeding van de Sinusomschakelaar door gelijkstroom in AC Om te zetten
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 2 jaar |
Gewijzigde de Machtsomschakelaar van de Sinusgolf met Aluminiumgeval voor Auto
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| tonen: | LCD/LED facultatief |
| Garantie: | 2 jaar |
Van de de Machtsomschakelaar van AC220V 50/60Hz van de de Sinusgolf 3000W 5000B de Gewijzigde Reeks van P.IV
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| output: | AC 220V |
| Bescherming: | overbelasting en kortsluiting |
Intelligente van de de Machtsomschakelaar 1500W-3000W van de Sinusgolf de Overbelasting/de Kortsluitingbescherming
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
De gewijzigde van de de Automacht van de Sinusgolf van de Omschakelaarsp.iv Omzetting van het de Reekshoge rendement
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
De aangepaste Gewijzigde van de de Autoomschakelaar van de Sinusgolf Reeks van P.IV Facultatieve LCD/LEIDENE Indicatoren
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
AC 220V wijzigde van de de Autoomschakelaar van de Sinusgolf de Reekslcd van P.IV LEIDENE Indicatorenenergie - besparing
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
Gewijzigde van de de Machtsomschakelaar van de Sinusgolf Intelligente het Metaal/ABS Materiële 2 Jaar Garantie
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
van de de Sinusgolf van 110vac 220v de Zuivere Lijn Interactief UPS 300W voor Computer
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Bescherming: | Overvoltage |
| Outputvoltage:: | 110V/220V |

