Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ solar power storage li ion battery ] bij elkaar passen 26 producten.
Navulbaar LiFePO4-Batterijpak 12.8V 18.75Ah 75000mAh 240Wh
| Toepassing: | Energieopslag, zonne-energie |
|---|---|
| Productnaam: | De draagbare voeding van de Krachtcentralelifepo4 batterij |
| Het cyclusleven: | >2000 keer |
Maximaal ontladingsstroom 50A-300A LFP-batterij op maat voor uw zonne-oplossing
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
2400WH lithium Ion Phosphate Battery Max Charge Huidige 100A
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Garantie: | 3 jaar |
LiFePO4 Batterijpak 100A Max Charge Current 5000 Keer het Cyclusleven
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| energie: | 4800Wh |
| Garantie: | 3 jaar |
12kg-100kg LiFePO4-batterijpakket met een hoge energiedichtheid 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
| Graad: | Een |
24V Pack Voltage Output Lithium-IJzer-Fosfaatbatterij en langdurige voor thuis energieopslag
| Product Na Me: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afmeting: | 600*460*457mm |
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
Langdurig en krachtig LFP-batterijpakket met 12V24V48V-pakket voor energieopslag thuis
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Product Na Me: | 12V24V48V |
Maximaliseer uw energiepotentieel met LiFePO4-batterij Klasse A en optimaal batterijgewicht
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Gewicht van de batterij: | / |
Standardgrootte Bluetooth-display LiFePO4-accu met prestaties en off-grid
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LiFePO4 |

