Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ solar power storage li ion battery ] bij elkaar passen 26 producten.
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LifePo4 |
LiFePO4 de Capaciteit van het Batterijpak 100Ah voor Verkoop
| Voltage: | 3.2V |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
LiFePO4 Batterijpak 24V/48V100Ah met 3 Jaargarantie
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Garantie: | 3 jaar |
100A van de het Fosfaatbatterij 4800WH van het lithiumijzer de Opslag van de de Hoge Capaciteitsenergie
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| energie: | 4800Wh |
Het lange Lithium Ion Phosphate Battery 100A Max Charge Current van het Cyclusleven
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
100Ah het Pak van de lithiumlifepo4 Batterij met Slim BMS-systeem
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |

