Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ solar power storage li ion battery ] bij elkaar passen 26 producten.
li-ion battery for solar energy storage
| Verpakking Details: | Doos en houten doos |
|---|---|
| Levertijd: | 5-10 dagen |
| Betalingscondities: | T/t |
12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12V Li Ion Battery Lifepo 4 Navulbare Batterij 12.8V voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
De Zonnemachtslifepo4 Navulbare Batterij 12.8V van UPS voor Energieopslag
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V van het lithiumijzer voor Energieopslag |
| Eindtype: | F2 |
Zwart Lifepo4-batterijpakket 24v 100ah Li-ion oplaadbaar batterijpakket
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de Batterijpak van 24v LiFePO4 |
Het draagbare pak van de Krachtcentrale12v lifepo4 batterij
| Toepassing: | Laptops, minikoelkasten, hommels, telefoneert het laden, ventilator, energieopslag, zonne-energie, e |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Het draagbare pak van de Krachtcentrale12v lifepo4 batterij |
Het draagbare Pak 19.2V 27Ah 162000mAh van de Krachtcentralelifepo4 Batterij
| Toepassing: | Laptops, minikoelkasten, hommels, telefoneert het laden, ventilator, energieopslag, zonne-energie, e |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Draagbare het pakleveranciers van de Krachtcentralelifepo4 batterij |
de Navulbare Batterij van 12.8V 6Ah Lifepo4 voor Energieopslag
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V6Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | F2 |
van het het Lithiumijzer van 12.8V 100Ah het Fosfaatbatterij voor Telcom
| Garantie: | 2 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | het Fosfaat (LiFePO4) Batterij 12.8V100Ah van het lithiumijzer |
| Eindtype: | M8 |
Hoge Capaciteits12v LiFePO4 Batterij voor Lood Zure Vervanging
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Productnaam: | 12v van de de batterijlifepo4 Navulbare Batterij 12V van Li de ionenvervanging van de het Lood zure |
| Eindtype: | F2 |
Bluetooth-display Lithium-ion-fosfaatbatterij 600*460*457mm voor commerciële
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Energie-dichtheid: | / |

