Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ telecom sealed lead acid batteries ] bij elkaar passen 51 producten.
Zure Batterij 12v 12ah van het onderhouds de Vrije Verzegelde Lood voor UPS-Systeem
| Capaciteit: | 12Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 3.4Kg |
UPS-Zure Batterij 12v 65ah van het Onderhouds de Vrije Verzegelde Lood voor Telecommunicatie
| Capaciteit: | 55Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 20.20Kg |
2.55kg weight maintenance free sealed lead acid battery for UPS, Telecom, Alarm system and solar system
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
Het zonnestelselalarmsysteem verzegelde Lood Zure Batterij 12v 80ah
| Capaciteit: | 80Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 22.20Kg |
de klep regelde verzegelde lood zure batterij 12v 7ah voor Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
2.55 Kg 12V 9Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 9ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
2.55kg Weight 12v 9ah Valve Regulated Sealed Lead Acid Battery For Ups, Telecom, Alarm System And Solar System
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
2.05kg weight sealed sulfuric acid battery 12v 7Ah for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
regelde de navulbare klep van 12v 9ah lood zure batterij voor UPS-Systeem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | ong. 2.5kg |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid storage battery 12v 9ah for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 9ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,55 kg |

