Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ telecom sealed lead acid batteries ] bij elkaar passen 51 producten.
Eindf1 verzegelde Lood Zure Batterij 12v 200ah voor UPS-Telecommunicatie
| Capaciteit: | 200Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 58.00Kg |
2.55kg weight valve regulated sealed lead acid batteries 12v 9ah for Telecom,solar system,alarm system
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Capaciteit: | 9A |
| Voltage: | 12V |
2.55kg weight 12v 9ah valve regulated sealed lead acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
12v rechargeable sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
F1 verzegelde de Eind 12 Volt Lood Zure Batterij voor UPS-Systemen
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Productnaam: | 12 volt verzegelde lood zure batterij, de Zure Batterij van het Hoge Capaciteitslood voor UPS-System |
| Garantie: | 1 jaar |
12V 7Ah VRLA gereguleerde loodzuurbatterij oplaadbare verzegelde loodzuurbatterij
| Cyclusduur: | 500 tot 1000 |
|---|---|
| Capaciteit: | 7Ah |
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
Eindf1 verzegelde Lood Zure Batterij 12v 200ah voor UPS-Telecommunicatie
| Capaciteit: | 12V 200Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 58.00Kg |
de klep regelde verzegelde lood zure batterijen 12v 7ah voor Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
Zure Batterij 12v 100ah van het onderhouds de Vrije Verzegelde Lood voor UPS-Telecommunicatie
| Capaciteit: | 100Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 29.50Kg |
2.55 Kg 12 volt sealed lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Capaciteit: | 9ah |
| Voltage: | 12V |

