Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ telecom sealed lead acid batteries ] bij elkaar passen 51 producten.
2.05kg weight 12v vrla sealed sulfuric acid battery for ups, telecom, alarm system and solar system application
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
2.05 Kg 12V 7Ah Sealed type lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,05 Kg |
UPS Telecommunicatie Verzegelde VRLA regelde Lood Zure Batterij 12v 150ah
| Capaciteit: | 150Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 40.00Kg |
Good performance 12v non-spillable lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,05 Kg |
niet spillable lood zure batterij voor UPS, Telecommunicatie, alarmsysteem en zonnestelsel
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
2.55kg weight maintenance free ups lead acid battery for UPS, Telecom, alarm system and solar system
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
Good performance 12v lead acid battery for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Capaciteit: | 7ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,05 Kg |
2.55kg weight valve regulated lead acid battery 12v for UPS,Telecom,solar system,alarm system
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
Telecommunicatie Verzegelde het Lood Zure Batterij van 12v 18ah voor UPS-Zonnestelsel
| Capaciteit: | 18Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 5.10Kg |
2.05 Kg 12V 7Ah lead acid battery for ups backup power application
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |

