Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ telecom sealed lead acid battery ] bij elkaar passen 51 producten.
12V 200Ah AGM VRLA regelde Lood Zure Batterij voor Zonnemachtssystemen, UPS, Telecommunicaties, Toegangsbeheerapparaten
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 58 Kg |
Recombinant geventileerde loodzuuraccu 300A Max ontlaadstroom
| Eindtype: | Ingepast |
|---|---|
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
| Afmetingen: | L*W*H=330*172*214mm |
VRLA luchtte Lood Zure Batterij 330*172*214mm voor Industrieel Huishoudengebruik
| Toepassing: | UPS, Zonnestelsel, Telecommunicatiesysteem |
|---|---|
| Afmetingen: | L*W*H=330*172*214mm |
| Gewicht: | 31kg |
Garantie de onderhoud-Vrije Lead-Acid Batterij die van 2 jaar temperatuur-15℃~50℃ in werking stellen
| Zelflossingstarief: | ≤3%/month |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Werkende Temperatuur: | -15℃~50℃ |
12v 100ah VRLA regelde Lood Zure Batterij voor Zonnealarmsysteem
| Capaciteit: | 100Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12v |
| Gewicht: | Ong. 34.50Kg |
Betrouwbare met klep gereglementeerde loodzuurbatterij VP-serie Diepe cyclusbatterij 12V
| Materiaal: | Loodzuur |
|---|---|
| Werktemperatuur: | -15℃~50℃ |
| Garantie: | 3 jaar |
UPS-Klep regelde Lood Zure Batterij met Max Discharge Current 300A
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 300A |
| Zelflossingstarief: | ≤3%/month |
het Lood Zure Batterij van 12v100AH VRLA voor het Systeem van de huis zonne-energie
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 20~30 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
F1/F2 eind12v 9ah VRLA regelde Lood Zure Batterij
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |

