Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
100-240Vac van het de Hoge Capaciteitslithium van de inputups Reservevoeding de Batterij40db Lawaai
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
Het Draagbare Lithium UPS van ECO POE gelijkstroom 12v 18w 6600mAh
| Inputvoltage: | 100-240vac |
|---|---|
| Overdrachttijd: | <10 ms=""> |
| Geluidsniveau: | minder dan 40db |
De Golfomschakelaar van de lijn Interactieve 600VA 5KVA Uninterruptible UPS Sinus
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Rek of Toren |
| Fase: | enige fase |
van de Cyclusups van 12.8V 12Ah Diepe het Lood Zure Batterij voor UPS-Systeemvervanging
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 12Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
van de de Veiligheidse Fiets van 12.8V 24Ah de lithium-Ionenbatterij voor UPS-Systeem
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 24AH |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
60Ah veiligheids Diepe Cyclus 12,8 V-het Systeem van Lithiumion battery for UPS
| Nominaal Voltage: | 12.8V |
|---|---|
| Batterijcapaciteit: | 60Ah |
| Lithium-ionentype: | LiFePO4 |
Lijn Interactieve Off-line 500VA 300W PWM UPS voor de Steun van de Huismacht
| Uitgang golfvorm: | PWM |
|---|---|
| Merknaam: | G-Tech |
| Vertoning: | LED/LCD facultatief |
Golf PWM UPS 600VA~5000VA van de lijn de Interactieve Gesimuleerde Sinus voor Huis/bureau/databasetoestel
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 20~30 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Rektype Veilige Macht van Hoge Frequentie de Online UPS 10KVA met PF 1,0
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Efficiency: | ≥95.5% |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |

