Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
Hoogfrequente 0ms overdrachtstijd Online UPS-voeding met overbelasting / kortsluiting / te hoge temperatuur / batterij bijna leeg
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
Hoge frequentie 0ms overdrachtstijd LCD-scherm Online UPS
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| De factor van de outputmacht: | 1.0 |
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
Hoogfrequente online UPS 1.0 Uitgangsvermogensfactorbeveiliging Overbelasting/kortsluiting/te hoge temperatuur/lage batterijspanning
| Machtscapaciteit: | 1kVA-10kVA |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
| Vertoning: | LCD |
Hoogfrequente online UPS met LCD-scherm en 1,0 uitgangsvermogensfactor
| Efficiency: | ≥95.5% |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
| De factor van de outputmacht: | 1.0 |
LCD-scherm Hoge frequentie online UPS Beveiligd vermogen 1kVA-10kVA met uitgangsvermogensfactor 1.0
| Efficiency: | ≥95.5% |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Batterij Laag Voltage |
| De factor van de outputmacht: | 1.0 |
High Performance Line Interactieve Sinus Wave Ups 600va / 800va / 1200va
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Waterdicht: | GSM |
Rtl Rack Mount Pure Sine Wave Ups Batterijcapaciteit 7ah / 9ah / 12ah / 14ah / 18ah / 24ah / 36ah / 48ah
| Frequentie: | 50/60Hz |
|---|---|
| Inlaatspanning: | 220V/230V/240V |
| Machtscapaciteit: | 1000VA/1500VA/2000VA/3000VA |
G lijn-Interactieve Zuivere de Sinusgolf UPS van Technologie 1KVA-5KVA
| Materiaal: | Geestelijk |
|---|---|
| Zet op: | Rang |
| Kleur: | zwart |
1-10KVA van de de Outputmacht van Hoge Frequentie Online UPS Factor 0,9 met LEIDENE/LCD Statusvertoning
| Zet manier op: | Rang |
|---|---|
| Materiaal: | ABS/METAL |
| kleur: | Black |
Online de Microprocessorcontrole 0,9 van de Hoge Frequentiedubbele conversie UPS de Factor van de Outputmacht
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| kleur: | Black |
| Zet manier op: | Machtstype |

