Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
Lange Mini DC UPS 100V-240V Overbelasting/Kortsluiting/Te hoge Temperatuur/Omgekeerde Polariteit Economische Uninterruptible
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Charging period: | 2~3Hours |
2-3 uur opladen Mini DC UPS Mini Uninterruptible Power-apparatuur voor monitor en wifi
| Naam van het product: | DC-UPS |
|---|---|
| Het laden periode: | 2~3Hours |
| Outputmacht: | 12W-60W |
12W-60W Mini DC UPS Bescherming tegen overbelasting/kortsluiting/te hoge temperatuur/omgekeerde polariteit
| Het laden periode: | 2~3Hours |
|---|---|
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
| Batterijtype: | lithium |
20kva-600kva modulaire online ups met hoge frequentie voor precisie-instrumenten
| capaciteit van de batterij: | 10-60Ah |
|---|---|
| Batterijspanning: | 48 V |
| Communicatie-interface: | RS232/RS485/SNMP/USB |
110V/220V off-line de Stilteopstelling van PWM UPS met de Bescherming van het Batterij Lage Voltage
| Plaats van Oorsprong:: | Plastiek/metaal |
|---|---|
| Guangdong:: | China |
| Uitgangsspanning:: | 110V/220V |
Bescherming van de de Voeding de Online UPS 10kva Overbelasting van de hoge Frequentienoodsituatie
| Merknaam: | GTECH |
|---|---|
| Bescherming: | Overbelastingsbescherming |
| UPS-Capaciteit: | 6KAV-10KVA |
10KVA Reserve Zuivere de Sinusgolf van de de Voeding Enige Fase van UPS zonder Batterij
| productnaam: | 10kva online verhoogt de prijzen |
|---|---|
| Type: | Online |
| Gewicht: | op maat gemaakt |
Online UPS Noodvoeding de Met lage frekwentie van GP33 10-300KVA IGBT DSP
| Toepassing: | Bureau, Computerfaciliteiten, Veiligheid, Controle, Alarm, Medische Telecommunicaties, financiële In |
|---|---|
| Type: | Online, Met lage frekwentie online, 3 fasen in 3 elimineert geleidelijk |
| Productnaam: | De Reeksnoodvoeding van 10-300KVA IGBT DSP Chip Low Frequency Online UPS GP33 voor datacentrum, comp |
UPS-Systemen 200Ah AGM VRLA regelden Lood Zure Batterij
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 62 Kg |
Dubbele Verzegelende Diepe de Cyclusbatterij van 250Ah UPS 12V VRLA
| Capaciteit: | 1.3-250Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Productnaam: | 12V-diepe cyclus van de lood verzegelde de zure batterij navulbare klep geregelde het lood zure batt |

