Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
Lijn Interactieve PWM UPS Voeding
| Toepassing: | PC, router, POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
|---|---|
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
| Productnaam: | Lijn Interactief UPS, UPS-voeding voor huis, microtek huis UPS |
Automatische het Laden 300W Lijn Interactieve PWM UPS voor POS Machine
| Outputvoltage:: | 220/230/240Vac of 110/120Vac |
|---|---|
| Toepassing: | , POS machine communicatie bewerker, industrieproducten |
| Vertoning: | Leiden of LCD voor facultatief |
Het 19 Duimrek zette Modulair Online UPS 40kva In drie stadia voor Telecommunicatie op
| Toepassing: | telecommunicatie, onderwijs, de ziekenhuizen |
|---|---|
| Eigenschappen: | 19 het“ rek zette modulair UPS op |
| Fase: | In drie stadia in Geleidelijke afschaffing Drie |
3KVA het standaard Zuivere van de Lijn Interactieve UPS SL van de Sinusgolf Type van de Reekstoren
| Toepassing: | Machtssteun voor Computer |
|---|---|
| Zet Manier op: | Torentype |
| Bescherming: | Overvoltage |
Black Line Interactive UPS Modified Sine Wave Power Guard UPS
| Bescherming: | Laag voltagebescherming, de overbelasting van de overbelastingslossing |
|---|---|
| Type: | Lijn Interactief UPS |
| Fase: | Enige Fase |
Echte dubbele conversie Online hoogfrequente UPS Zwarte ABS-schaal
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Zet Manier op: | Machtstype |
Lange Mini DC UPS Economische 5Ah-100Ah Batterij 0℃~+40℃ Werktemperatuur
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging Voltage: | 100V-240V |
| Charging period: | 2~3Hours |
Lange Mini DC UPS 100V-240V ECO Mini Uninterruptible Power Source
| Protection: | Overload/Short Circuit/Over Temperature/Reverse Polarity |
|---|---|
| Working Temperature: | 0℃~+40℃ |
| Product Name: | Long Mini DC UPS |
Lage Frequentie 220V Input Online UPS 3 fasen
| Vertoning: | LCD |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
12W-60W Economische Mini Utninterruptible Power Apparatuur Lithium Batterij DC UPS
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
|---|---|
| Outputmacht: | 12W-60W |
| Het laden periode: | 2~3Hours |

