Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
12V LiFePO4-batterij voor vervanging van VRLA-batterij 50Ah, 100Ah, 150Ah, 200Ah met blauwe tand
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Certificeringen: | Ce, RoHS, UL, UN38.3 |
200Ah Lithium-IJzer-Fosfaatbatterij Huishoudelijke energieopslag 48V
| Uitgangsspanning van het pakket: | 24V/48V/51.2V |
|---|---|
| Afbeelding: | Facultatief ((LED, LCD) |
| Graad: | Een |
Compacte en lichtgewicht Solar LiFePO4 Batterij 12V 100AH 200AH Eenvoudige installatie
| Packaging Details: | CARTON/WOODEN OR PLASTIC PALLET |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
| Supply Ability: | 5000/DAY |
milieuvriendelijke LiFePO4-batterij voor zonnepanelen
| Verpakking Details: | KARTON/HOUWENDE OF PLASTISCHE PALLET |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 5000/dag |
51.2V100Ah LiFePO4 Bank for Home Energy Storage 6000 Cycle Life -20°C to 45°C Operating Range
| Sollicitatie: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100ah |
| Cycle Life: | 6000 keer |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LifePo4 |
Home Energy Storage Lithium Battery 51.2V 300Ah
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Spanning: | 51.2V |
| Cycle Life: | > 10 jaar |
Long Life 51.2V 200Ah Lithium Battery For Energy Storage, solar and telecom
| Kleur: | Optioneel |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de batterijpak van 51.2V lifepo4 |
12.8V LiFePO4 batterij
| Verpakking Details: | Doos en houten doos |
|---|---|
| Levertijd: | 5-10 dagen |
| Betalingscondities: | T/T |

