Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
100Ah LiFePO4 Cell Pack lithium-ijzerfosfaatbatterij 3000 keer levensduur
| Outputvoltage: | 12V/48V/51,2V |
|---|---|
| Het cyclusleven: | 3000 keer |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
Un38.3 51.2v 100ah Lifepo4 Pack voor energieopslag thuis
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Levenscyclus: | 5000 keer |
100h 12v Lithium Iron Phosphate Battery Met Bluetooth
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Laadtemperatuurbereik: | 0-45°C |
Duurzaam 48v Lifepo4 batterijpakket betrouwbaar lichtgewicht 100Ah
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximale ontladingsstroom: | 100A |
| Cyclusduur: | 5000 keer |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank voor huishoudelijke energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Cyclusduur: | 5000 keer |
12.8v 200ah Eco-vriendelijk Lifepo4 batterijpakket Vervanging van loodzuurbatterij
| Type batterij: | LiFePO4 |
|---|---|
| Capaciteit: | 200Ah |
| Laadtemperatuurbereik: | 0-60°C |
25.6 V Lithiumbatterij van 100Ah voor opslag van buiten het net aanwezige zonne-energie
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Standaard 3U 51.2 V 100Ah Lithiumbatterij voor Power Backup en Inverter
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
20.48KWh stapelbare batterij All-in-one energieopslag LiFePO4 batterijpakket
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
Langdurige G-Tech PPS-serie Draagbare voedingsbron met LiFePO4-batterijpakket Levensduur 2000 Gewicht 12 kg Milieuvriendelijk
| Type: | LiFePO4-batterijpakket |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Cyclusduur: | >2000 |

