Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
de Batterijpak van 100Ah LiFePO4 met 3 Jaargarantie en Max Charge Current 100A
| energie: | 4800Wh |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Capaciteit: | 100Ah |
LiFePO4 Batterijpak 100A Max Charge Current 5000 Keer het Cyclusleven
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| energie: | 4800Wh |
| Garantie: | 3 jaar |
5kwh Lifepo4 batterijpakket voor zonne-energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Levenscyclus: | 5000 keer |
36V 100Ah Lithium Iron Phosphate Battery Pack Golf Cart LFP Battery
| Maximale ladingstroom: | 60A |
|---|---|
| Uitgangsspanning: | 36V/48V/72V |
| Type batterij: | LiFePO4 |
2000W draagbare voedingsbron LiFePO4 batterijpakket voor grootschalige buitenactiviteiten
| Verpakking Details: | houten kast |
|---|---|
| Levertijd: | ongeveer 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
Gebruikersvriendelijk en duurzaam LiFePO4-accu-pakket voor energieopslag thuis
| Verpakking Details: | houten kast |
|---|---|
| Levertijd: | ongeveer 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
Aanpasbare LiFePO4-batterij voor verschillende toepassingen
| Type: | LiFePo4-batterij |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Grootte: | 229mm*138mm*208mm |
G-Tech VMH-3024-omvormer compatibel met meerdere batterijmerken voor flexibel energiebeheer
| Type: | DC/AC-omvormers |
|---|---|
| Nominaal uitgangsvermogen: | 3kVA/3kW |
| Piekvermogen: | 6000VA |
Home Back-up Power Energy Storage Lithiumbatterijsysteem met Smart BMS 48V 100Ah
| Garantieperiode: | 10 jaar |
|---|---|
| Uitgangsspanning van het pakket: | 24V/48V/51.2V |
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
Het GELbatterij van AGM van het aandeel12v200ah Onderhoud Vrije
| Capaciteit: | 200Ah |
|---|---|
| spanning: | 12V |
| Toepassing: | UPS, het systeem van de Wind zonne-energie, Telecommunicatie-uitrusting |

