Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
Het draagbare pak van de Krachtcentrale12v lifepo4 batterij
| Toepassing: | Laptops, minikoelkasten, hommels, telefoneert het laden, ventilator, energieopslag, zonne-energie, e |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Het draagbare pak van de Krachtcentrale12v lifepo4 batterij |
Het draagbare Pak 19.2V 27Ah 162000mAh van de Krachtcentralelifepo4 Batterij
| Toepassing: | Laptops, minikoelkasten, hommels, telefoneert het laden, ventilator, energieopslag, zonne-energie, e |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | Draagbare het pakleveranciers van de Krachtcentralelifepo4 batterij |
Zwart Lifepo4-batterijpakket 24v 100ah Li-ion oplaadbaar batterijpakket
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de Batterijpak van 24v LiFePO4 |
Krachtig LiFePO4-Batterijpak voor Langere Uitvoeringstijd
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| De waaier van de opslagtemperatuur: | -20℃~45℃ |
| De waaier van de lossingstemperatuur: | -20℃~65℃ |
Het Pak van de hoge Prestaties48v100ah LiFePO4 Batterij, Hoge Capaciteit, Laag Gewicht
| Garantie: | 3-5 jaar |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| werkende temperatuurwaaier: | -20℃~65℃ |
De reserve van het het Paklithium van de Voedinglifepo4 Batterij Cel van het het Ijzerfosfaat
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Het lange Lithium Ion Phosphate Battery 100A Max Charge Current van het Cyclusleven
| Batterijtype: | LiFePO4 |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
100Ah het Pak van de lithiumlifepo4 Batterij met Slim BMS-systeem
| Garantie: | 5 jaar |
|---|---|
| Maximum lossingsstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
De enige AVR-Regelgever In drie stadia van het Reeks50hz 60Hz Autovoltage
| Frequentie: | 50/60hz |
|---|---|
| Fase: | Kies/In drie stadia uit |
| Vertoning: | LCD/LED |
100A van de het Fosfaatbatterij 4800WH van het lithiumijzer de Opslag van de de Hoge Capaciteitsenergie
| Garantie: | 3 jaar |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| energie: | 4800Wh |

