Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
2.05kg weight deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
2.05kg weight sealed deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
2.05kg weight 12v sealed maintenance free rechargeable battery
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
de compacte zure batterij van het ontwerp navulbare lood
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
12V oplaadbare klep gereguleerde loodzuurbatterij voor zonnestelsel 9Ah Capaciteit 20h-rate tot 1,75V per cel 25 C
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
Deep Cycle Lead Acid Battery for Solar System Approx. 2.55 Kg Weight 9Ah Capacity 20hr-Rate to 1.75V per Cell 25 C
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
2.55kg weight vrla gel battery 12v for solar system
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,55 Kg |
2.55kg weight deep cycle vrla battery 12v for solar system application
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 2,55 kg |
12V Sealed Deep Cycle VRLA Battery for Solar System 9Ah Capacity 2.55kg Weight
| Materiaal: | Gedrukt |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |
zure de autobatterij van het veiligheidslood
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Capaciteit: | 9Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
| Voltage: | 12V |

