Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
120ah de klep regelde Lood Zure Batterij 12v voor Zonnealarmsysteem
| Capaciteit: | 120Ah@20hr-rate aan 1.75V per cel @25 C |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 34.50Kg |
3.2V 18650 het Navulbare Lifepo4-Pak 3300mah van de Lithiumbatterij
| Toepassing: | EV, telecommunicatie, zonne-energie, motorfiets |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Productnaam: | 3.2V 18650 het Navulbare pak van Li-Ion Cells lifepo4 |
OEM ODM 18AH 12v Lage Voltage van de Lood het Zure Batterij voor e-Autopedden
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Gebruik: | motocycle, e-autopedden, driewielers, forklifts |
| verzegeld type: | Verzegeld |
De Zonneomschakelaar van 1000W-12000W Hybird met Zonne de Lastencontrolemechanisme van MPPT
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC Output |
Hoge Frequentie allen in Één Zonneomschakelaar MPPT van Hybird
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| PCs-mededeling: | RS485 |
| AC mededeling: | TCP |
van de de Hoge Frequentie Zuivere Sinus van 3000W 5000W de Golf Zonneomschakelaar met MPPT
| De toepassingen van de van-netcontrole: | Filemacht, photovoltaic/verdeelde voeding/machtssysteem gespleten controle |
|---|---|
| Vertoning: | LCD |
| Golfvorm: | Zuivere Sinusgolf |
de Batterijpak van 48V 100AH Lifepo4, Lifepo4-de Leveranciers van het Batterijpak
| Kleur: | Facultatief |
|---|---|
| Garantie: | 5 jaar |
| Batterijtype: | de Batterijpak van 48v Lifepo4 |
Woon Zonnelifepo4-Batterijpak 48V 100AH
| Toepassing: | zonne-energieopslag, rv, Marine, Golfkar |
|---|---|
| Capaciteit: | 5120Wh |
| Het cyclusleven: | 5000 cycli |
van 48V 100AH (5kwh) Lifepo4 de Batterijpak
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 15 Werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
de Celpak van 3.2V LiFePO4 met Werkende Temperaturenwaaier van -20℃~65℃
| Maximum lastenstroom: | 100A |
|---|---|
| Lossing Afgesneden Voltage: | 2.5 (0℃) 2,0 (- 20℃) |
| Capaciteit: | 100Ah |

