Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
20.48KWh stapelbare batterij All-in-one energieopslag LiFePO4 batterijpakket
| Verpakking Details: | Standaard exportbatterijpakket |
|---|---|
| Levertijd: | Monsternummer: 7 dagen; besteltijd: 20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank voor huishoudelijke energieopslag
| Toepassing: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| levensduur: | 5000 keer |
51.2V 100Ah Lifepo4 Powerbank voor huishoudelijke energieopslag
| Sollicitatie: | Elektrische voertuigen, elektrische gereedschappen, opslag van zonne-energie |
|---|---|
| Capaciteit: | 100ah |
| Cycle Life: | 6000 keer |
Lichte en krachtige 12V 100ah LiFePO4-batterij met een energie-dichtheid van 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
16S17P batterijverbinding 48V LiFePO4 batterijpakket voor een langdurige levensduur van de batterij
| Discharge End Voltage: | 10V |
|---|---|
| Product Na Me: | 12V 100ah Lifepo4 Lithium Battery |
| Battery Size: | / |
24V Pack Voltage Output Lithium-IJzer-Fosfaatbatterij en langdurige voor thuis energieopslag
| Product Na Me: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afmeting: | 600*460*457mm |
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
Bluetooth-display Lithium-ion-fosfaatbatterij 600*460*457mm voor commerciële
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Energie-dichtheid: | / |
Langdurig 24V LiFePO4-accu met een prestatie van A-klasse en 48V accu voor woonruimten
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
Maximaal ontladingsstroom 50A-300A LFP-batterij op maat voor uw zonne-oplossing
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
Standardgrootte Bluetooth-display LiFePO4-accu met prestaties en off-grid
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LiFePO4 |

