Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
Van het het Lithiumijzer van 4800WH 100Ah van de het Fosfaatbatterij het pakm6 Terminal
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Capaciteit: | 100Ah |
LiFePO4 Batterij 100Ah 5000 Keer het Cyclusleven 3 Jaargarantie
| Max Charge Current: | 100A |
|---|---|
| Warranty: | 3 Year |
| Energy: | 2400WH |
100Ah van de het Fosfaatcel van het lithiumijzer van het Pakmax charge current 100A het de Cyclusleven 5000 Keer
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| energie: | 2400Wh |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
LiFePO4 batterijpakket 24V 100Ah 3 5000 Cycle Life voor zware toepassingen
| energie: | 2400Wh |
|---|---|
| Capaciteit: | 100Ah |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
100Ah het Fosfaatbatterij 4800WH 100A Max Charge Current van het lithiumijzer
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Garantie: | 3 jaar |
| Maximum lastenstroom: | 100A |
Zonne-energie opslagsysteem 48V 100Ah LiFePO4 batterij Telecom basisstation back-up
| Toepassing: | Zonne-energie, Telecommunicatie, Golfkarretjes enz |
|---|---|
| Capaciteit: | 4800Wh |
| Factuurprijs: | 1C |
OEM 100Ah lithium-ijzerfosfaataccu met 3 jaar garantie
| energie: | 1200Wh |
|---|---|
| Outputvoltage: | 12V |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
Hoge capaciteit LiFePO4-batterijpakket 5000 keer levensduur 100A Max laadstroom
| Het cyclusleven: | 5000 keer |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| energie: | 1200Wh |
1200WH LiFePO4-batterijpak Hoge energiecapaciteit voor langdurig gebruik
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Maximum lastenstroom: | 100A |
| Batterijtype: | LiFePO4 |
Prismatische lithium-ijzerfosfaatbatterij met 3000 levenscycli
| Capaciteit: | 100Ah |
|---|---|
| Batterijtype: | LiFePO4 |
| Het cyclusleven: | 5000 keer |

