Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 629 producten.
Gewijzigde van de de Machtsomschakelaar van de Sinusgolf Intelligente het Metaal/ABS Materiële 2 Jaar Garantie
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
5V/1A de Omschakelaar van de USB-poortmacht met Facultatieve LCD/LEIDENE Indicatoren
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Output: | AC 220V |
de Omschakelaar van de de REEKS1000w 6000W Zonnemacht van 230Vac MP/MPS
| Productnaam: | MP/MPS van de het van-Net de Zuivere Sinus van de REEKS1000w-6000w Zonnemacht Omschakelaar van het d |
|---|---|
| Efficiency: | >=96% (AC Wijze) |
| De Bescherming van de outputkortsluiting: | Ja |
MP/MPS REEKS 2000W van Omschakelaar van het de Golfhuis van de Net de Zuivere Sinus
| Productnaam: | MP/MPS van de het van-Net de Zuivere Sinus van de REEKS1000w-6000w Zonnemacht Omschakelaar van het d |
|---|---|
| Efficiency: | >=96% (AC Wijze) |
| De Bescherming van de outputkortsluiting: | Ja |
T1/T2 eindvrlatype batterij 12v 7ah voor Telecommunicatie, zonnestelsel, alarmsysteem
| Capaciteit: | 7Ah@20hr-rate |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | Ong. 2,05 Kg |
10ms overdrachtmp MPS 2000W 230Vac Zonnemachtsomschakelaar
| Productnaam: | van de de REEKS2000w Zonnemacht van 230Vac MP/MPS van de de Omschakelaars zuivere sinus de golfomsch |
|---|---|
| Efficiency: | >=96% (AC Wijze) |
| Inputfrequentie: | 45-65Hz |
Van MPS 2000W van het Netsysteem 230Vac de Zuivere Omschakelaar van de Sinusgolf
| Productnaam: | 230Vac MPS de golfomschakelaar van de REEKS2000w Zuivere sinus, Zonnemachtsomschakelaar, omschakelaa |
|---|---|
| Efficiency: | >=96% (AC Wijze) |
| Inputfrequentie: | 45-65Hz |
Het zonnestelselalarmsysteem verzegelde Lood Zure Batterij 12v 80ah
| Capaciteit: | 80Ah |
|---|---|
| Voltage: | 12V |
| Gewicht: | 22.20Kg |
6kw de zonneOmschakelaar van de Krachtcentralemacht met LiFePO4-Batterij
| Productnaam: | Zonnekrachtcentrale, Zonnemachtsomschakelaar met LiFePO4-Batterij |
|---|---|
| Toepassing: | Huistoestellen, energieopslag, zonnemachtssysteem |
| Geschatte Macht: | 4kw/6kw |
Navulbaar LiFePO4-Batterijpak 12.8V 18.75Ah 75000mAh 240Wh
| Toepassing: | Energieopslag, zonne-energie |
|---|---|
| Productnaam: | De draagbare voeding van de Krachtcentralelifepo4 batterij |
| Het cyclusleven: | >2000 keer |

