Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups ] bij elkaar passen 630 producten.
AGM-Separator 6AH UPS VRLA regelde Lood Zure Batterij
| Voltage: | 12V |
|---|---|
| Verzegeld type: | Verzegeld |
| Terminal: | Eindf1/f2 |
De Zonne12v 9ah Lifepo4 Navulbare Batterij van UPS voor Energieopslag
| Productnaam: | Van het lithiumijzer het Fosfaat (LiFePO4) Batterij |
|---|---|
| Macht: | 12V 9ah |
| Batterijtype: | Lifepo4 Batterij |
van het de Hoge Capaciteitslithium van 100Vac 240Vac de Macht UPS van Ion Battery Mini gelijkstroom
| Kleur: | Aangepast |
|---|---|
| Inputvoltage: | 100-240VAC |
| Naam: | minigelijkstroom UPS |
Lithiumbatterij Mini DC UPS 2-3 uur opladen Mini Uninterruptible Power Source
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
|---|---|
| Naam van het product: | DC-UPS |
| Batterijtype: | lithium |
0 ℃ ~ + 40 ℃ Werktemperatuur Mini DC UPS 12W-60W uitgangsvermogen voor monitor en WiFi
| Outputmacht: | 12W-60W |
|---|---|
| Batterijtype: | lithium |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
UPS 25,6v 100ah Gereguleerde loodzuurbatterij Zelfontladingspercentage ≤ 3%
| Werktemperatuur: | -15℃~50℃ |
|---|---|
| Cyclusduur: | 500-1000 |
| Spanning: | 25.6 |
SL-serie Line Interactive UPS Silence Function Pure sinus wave Compatibel met generator
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | G-tech |
| Modelnummer | lijninteractieve UPS |
12V 9AH VRLA-batterij Hoogwaardige betrouwbare langdurige batterij voor lijninteractieve UPS
| Spanning: | 12V |
|---|---|
| Gebruik: | UPS, Telecom, zonne-energie |
| Verzegeld type: | Verzegeld |
DC UPS Hoge capaciteit Loodzuurbatterijen Overontlading En Kortsluitingsbescherming
| Levertijd: | 30 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |
Module UPS Hoge efficiëntie met koude startfunctie ECO-modus voor energiebesparing
| Levertijd: | 45 dagen |
|---|---|
| Betalingscondities: | L/C, Western Union, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| : |

