Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups power supply for home ] bij elkaar passen 144 producten.
Golf PWM UPS 600VA~5000VA van de lijn de Interactieve Gesimuleerde Sinus voor Huis/bureau/databasetoestel
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 20~30 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Gebruikersvriendelijk en duurzaam LiFePO4-accu-pakket voor energieopslag thuis
| Verpakking Details: | houten kast |
|---|---|
| Levertijd: | ongeveer 20 dagen |
| Betalingscondities: | T/T, L/C |
Thuisenergieopslagsysteem LW-10K Wandmontage LiFePO₄ Batterij
| Leven in dienst: | 10 jaar |
|---|---|
| Batterijkleur: | Wit |
| Ingress bescherming: | IP65 |
Home Back-up Power Energy Storage Lithiumbatterijsysteem met Smart BMS 48V 100Ah
| Garantieperiode: | 10 jaar |
|---|---|
| Uitgangsspanning van het pakket: | 24V/48V/51.2V |
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
Lijn Interactieve Off-line 500VA 300W PWM UPS voor de Steun van de Huismacht
| Uitgang golfvorm: | PWM |
|---|---|
| Merknaam: | G-Tech |
| Vertoning: | LED/LCD facultatief |
Veilig stabiel 12V LiFePO4 batterijpakket oplaadbare Lithium Iron Phosphate batterij Ideaal voor elektrische fietsen en elektrische gereedschappen
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Lichte en krachtige 12V 100ah LiFePO4-batterij met een energie-dichtheid van 160Wh/kg
| Dimension: | 600*460*457mm |
|---|---|
| Display: | LCD Optional |
| Grade: | A |
PTEC Online dubbelconverterende enkelfasige UPS 1-10kva PF 1.0
| Productkenmerken: | Hoogfrequente torentypes |
|---|---|
| Diensten: | OEM/ODM |
| Uitgangsspanning: | 220V/230V/240V |
Upgrade Your Home Power System with a 51.2V 100Ah LiFePO4 Battery 6000 Cycles of Reliable Energy
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afsluitspanning: | / |
| Type: | LifePo4 |
5Ah-100Ah de reserve Minigelijkstroom UPS Uninterruptible Krachtbron van ECO
| Batterijcapaciteit: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het laden periode: | 2~3Hours |

