Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups power supply for home ] bij elkaar passen 144 producten.
Langdurig en krachtig LFP-batterijpakket met 12V24V48V-pakket voor energieopslag thuis
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
|---|---|
| Afbeelding: | Optioneel ((LED, Bluetooth, WiFi) |
| Product Na Me: | 12V24V48V |
De Mini100v-240v Uninterruptible Krachtbron van ECO 2-3 Uren die periode laden
| Battery Capacity: | 5Ah-100Ah |
|---|---|
| Charging period: | 2~3Hours |
| Product Name: | Mini DC UPS |
Krachtige High Frequency Online UPS met een hoge overbelastingscapaciteit en snelle reactietijd, die stroomback-up garandeert in noodsystemen
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Veelzijdige Mini DC UPS ontworpen voor hernieuwbare energiesystemen en off-grid toepassingen, die betrouwbare stroomback-up biedt
| Packaging Details: | export deigned packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 15-20 working days |
| Payment Terms: | L/C, T/T, Western Union, D/A, D/P, MoneyGram |
van de de Krachtbronoverdracht van 220V PWM UPS de Ononderbroken Tijd minder dan 10ms
| Batterijcapaciteit: | 7AH/9AH/12AH/18AH |
|---|---|
| Outputfrequentie: | 50Hz/60Hz |
| Inputvoltage: | 220V |
De economische Overbelasting/de Kortsluiting van 100V-240V Mini Uninterruptible Power Device 5Ah-100Ah/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit
| Productnaam: | Lange Minigelijkstroom UPS |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het werk Temperatuur: | 0℃~+40℃ |
Economische 100V-240V Mini Uninterruptible Power Backup met 5Ah-100Ah-Batterijcapaciteit
| Bescherming: | Overbelasting/Kortsluiting/over Temperatuur/Omgekeerde Polariteit |
|---|---|
| Het laden voltage: | 100v-240v |
| Het laden periode: | 2~3Hours |
Zeer efficiënte ononderbroken stroombron met lage frequentie en lcd-scherm met zuivere sinusgolfuitgang
| Communicatie Interface: | RS232/USB/SNMP |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V |
| Efficiency: | 1 |
Onderhoudsvrije 12V LiFePO4 Batterijpakket Duurzame Constructie Hoge Ontlaadsnelheid Ideaal voor Noodstroomvoorzieningen
| Packaging Details: | Carton packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-25workdays |
| Payment Terms: | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
Enige Fase110v/220v PWM UPS Volledige Bescherming met Ingebouwde Batterij
| Plaats van Oorsprong:: | Guangdong, China |
|---|---|
| bescherming:: | Overspanning |
| Uitgangsspanning:: | 110V/220V |

