Alle producten
-
Stamatis GreeceIk ben zeer tevreden met producten g-Technologie, is de kwaliteit zeer goed en stabiel, en met de goede dienst, waardeer ik het! -
Muhammad AshfaqGoede kwaliteit. Pas goed mijn project aan.
zoekwoorden [ ups power supply for home ] bij elkaar passen 144 producten.
70Hz g-Technologie in drie stadia UPS
| Toepassing: | Vervoer, bureau, medische computerzaal, datacentrum. |
|---|---|
| Type: | Online |
| Fase: | In drie stadia in Geleidelijke afschaffing Drie |
van de de Sinusgolf van 110vac 220vac de Zuivere Lijn Interactief UPS voor Computernoodvoeding
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Bescherming: | Overspanning |
| Uitgangsspanning:: | 110V/220V |
PWM-de Omschakelaar 300W van de Golfmacht aan 3000W voor Elektromateriaal
| Materiaal: | Metal/ABS |
|---|---|
| Kleur: | Aangepast |
| Garantie: | 2 jaar |
24V Pack Voltage Output Lithium-IJzer-Fosfaatbatterij en langdurige voor thuis energieopslag
| Product Na Me: | 12V24V48V |
|---|---|
| Afmeting: | 600*460*457mm |
| Model nr.: | 1kwh 2kwh 3kwh 5kwh 8kwh 10kwh 15kwh |
51.2V 100Ah LiFePO4 Power 6000 Cycles Reliable Home Energy Storage from -20°C to 45°C
| Uitgangsspanning van het pakket: | 12V24V48V |
|---|---|
| Gebruik het leven: | > 10 jaar |
| Max Discharging Current: | 50A tot 300A |
De automatische Reeks van de Voltageregelgever AVR, LED/LCD-Vertonings Elektrische Stabilisator voor Thuisnetwerk
| Verpakking Details: | kartonverpakking |
|---|---|
| Levertijd: | 7-25workdays |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Ware Dubbele Omzettings Hoge Frequentie Online UPS met LEIDENE/LCD Vertoning
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| kleur: | Black |
| Zet manier op: | Torentype |
Ware Online Dubbele Omzetting van UPS, 3 Kva Online UPS met Microprocessorcontrole
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| kleur: | Black |
| Zet manier op: | Torentype |
6KVA Toren van hoge Frequentie zet de Online UPS Type met de Brede Waaier van het Inputvoltage op
| Materiaal: | ABS |
|---|---|
| Kleur: | ZWART |
| Zet Manier op: | Torentype |

